Startující

Přihlášené dvojice dle pořadí registrace

KategorieNázev týmuJméno a příjmení #1Jméno a příjmení #2
1. VOZÍČKÁŘI DESAFÍO Ludek Benada Ondřej Marvánek
2. MUŽI OPEN TýmLouže Martin Týml Petr Louženský
3. ŽENY OPEN DB Tragédky Tereska Světlíková Simona Malkovská
4. MIX OPEN EPO Tigers Marek Jindra Karolina Novakova
5. VOZÍČKÁŘI Pivo v klíně Hana Horálková Wenca Paták
6. MUŽI OPEN Sica Píchnem Zdeněk Kubín Jiří Tuma
7. MUŽI OPEN DoDo Luboš Doleček Tomáš Douběta
8. VOZÍČKÁŘI The Gunners Jaroslav Filsák Ondřej Doubrava
9. MIX OPEN FREEteam Mirka Příplatová Martin Kožera
10. MUŽI OPEN Silvini Ski Trab team Jan Kotyk Karel Švábek
11. VOZÍČKÁŘI Buď dobrej! Hanka Doležalová JaRyn Rygl
12. VOZÍČKÁŘI Cesta za snem Heřman Volf Michal Volf
13. MIX OPEN Just 4fun František Čečák Kateřina Tomanová
14. MUŽI OPEN Seniorský balet III. Marek Epstein Jan Fulín
15. VOZÍČKÁŘI Pat a Mat Jakub Molin Jan Válek
16. MUŽI OPEN Fotříci Jan Hrdina Pavel Kolajta
17. VOZÍČKÁŘI Horká čokoláda Sylvie Slavíková Pepa Hladký
18. VOZÍČKÁŘI Smějící se BESTIE Jan Herman Marek Herman
19. VOZÍČKÁŘI Prajzáci Ondřej Malohlava Marek Harasim
20. MIX OPEN Kubík zlobí - chudák Myšák Jakub Frinta Martina Frintová
21. ŽENY OPEN Modrbílá síla Kamila Foglarová Martina Bochenková
22. MIX AKADEMICI Sob v Housce Matěj Halouska Adriana Plotzerová

Přihlášené dvojice dle kategorií

ŽENY AKADEMIČKY

Název týmuJméno a příjmení #1Jméno a příjmení #2

MUŽI AKADEMICI

Název týmuJméno a příjmení #1Jméno a příjmení #2

MIX AKADEMICI

Název týmuJméno a příjmení #1Jméno a příjmení #2
1. Sob v Housce Matěj Halouska Adriana Plotzerová

ŽENY OPEN

Název týmuJméno a příjmení #1Jméno a příjmení #2
1. DB Tragédky Tereska Světlíková Simona Malkovská
2. Modrbílá síla Kamila Foglarová Martina Bochenková

MUŽI OPEN

Název týmuJméno a příjmení #1Jméno a příjmení #2
1. TýmLouže Martin Týml Petr Louženský
2. Sica Píchnem Zdeněk Kubín Jiří Tuma
3. DoDo Luboš Doleček Tomáš Douběta
4. Silvini Ski Trab team Jan Kotyk Karel Švábek
5. Seniorský balet III. Marek Epstein Jan Fulín
6. Fotříci Jan Hrdina Pavel Kolajta

MIX OPEN

Název týmuJméno a příjmení #1Jméno a příjmení #2
1. EPO Tigers Marek Jindra Karolina Novakova
2. FREEteam Mirka Příplatová Martin Kožera
3. Just 4fun František Čečák Kateřina Tomanová
4. Kubík zlobí - chudák Myšák Jakub Frinta Martina Frintová

VOZÍČKÁŘI

Název týmuJméno a příjmení #1Jméno a příjmení #2
1. DESAFÍO Ludek Benada Ondřej Marvánek
2. Pivo v klíně Hana Horálková Wenca Paták
3. The Gunners Jaroslav Filsák Ondřej Doubrava
4. Buď dobrej! Hanka Doležalová JaRyn Rygl
5. Cesta za snem Heřman Volf Michal Volf
6. Pat a Mat Jakub Molin Jan Válek
7. Horká čokoláda Sylvie Slavíková Pepa Hladký
8. Smějící se BESTIE Jan Herman Marek Herman
9. Prajzáci Ondřej Malohlava Marek Harasim