Startující

Přihlášené dvojice dle pořadí registrace

KategorieNázev týmuJméno a příjmení #1Jméno a příjmení #2
1. VOZÍČKÁŘ Los Soñadores Jakub Molin Veronika Horáková
2. ŽENY Pechi a Šári Jana Lenková Šárka Kysilková
3. MUŽI Doktor s bakalářem Tomáš Odvárko Michal Uhlík
4. MUŽI Krakonošovy děti Filip Herbs Petr Plecháč
5. ŽENY Kočičky z Prahy Simča Malkovská Terezka Světlíková
6. MUŽI SILVINI MADSHUS team Jan Kotyk Karel Švábek
7. VOZÍČKÁŘ Mistři Šifry Luděk Benada Ondřej Marvánek
8. VOZÍČKÁŘ Prajzáci Ondřej Malohlava Marek Harasim
9. ŽENY KláDa Klára Gricová Dagmar Tučková
10. MUŽI TýmLouže Martin Týml Petr Louženský
11. MUŽI Piva a dva rumy Ladislav Hanzlík František Charvat
12. ŽENY Jana&Jana ze Sambar Lezecká stěna Kladno Jana Hanzlíková Jana Orzan
13. MUŽI Sica píchnem Zdeněk Kubín Jiří Tuma
14. MUŽI HSK Benecko Matěj Kubina Karel Janata
15. MIX 4FUN Leo Sedlák Klára Blažková
16. MIX Kubík zlobí - chudák Myšák Jakub Frinta Martina Frintová
17. MUŽI DoDo Tomáš Douběta Luboš Doleček
18. MIX EPO BRATR A SESTRA V BIKU Zdeněk Sedláček Zuzana Sedláčková
19. MUŽI BlackHILL/Salomon/EPO Jaroslav Krajník Pavel Kurz
20. VOZÍČKÁŘ Vichr z hor Jitka Burianová Jan Samec
21. VOZÍČKÁŘ Pučmeloudi Miroslava Sotáková Josef Hladký
22. MUŽI EPO Palačínky Jakub Janečko Aleš Trýzna
23. ŽENY Modrobílá síla Kamila Foglarová Martina Bochenková
24. ŽENY ZUPE Zuzana Vagnerová Petra Hladíková

Přihlášené dvojice dle kategorií

ŽENY

Název týmuJméno a příjmení #1Jméno a příjmení #2
1. Pechi a Šári Jana Lenková Šárka Kysilková
2. Kočičky z Prahy Simča Malkovská Terezka Světlíková
3. KláDa Klára Gricová Dagmar Tučková
4. Jana&Jana ze Sambar Lezecká stěna Kladno Jana Hanzlíková Jana Orzan
5. Modrobílá síla Kamila Foglarová Martina Bochenková
6. ZUPE Zuzana Vagnerová Petra Hladíková

MUŽI

Název týmuJméno a příjmení #1Jméno a příjmení #2
1. Doktor s bakalářem Tomáš Odvárko Michal Uhlík
2. Krakonošovy děti Filip Herbs Petr Plecháč
3. SILVINI MADSHUS team Jan Kotyk Karel Švábek
4. TýmLouže Martin Týml Petr Louženský
5. Piva a dva rumy Ladislav Hanzlík František Charvat
6. Sica píchnem Zdeněk Kubín Jiří Tuma
7. HSK Benecko Matěj Kubina Karel Janata
8. DoDo Tomáš Douběta Luboš Doleček
9. BlackHILL/Salomon/EPO Jaroslav Krajník Pavel Kurz
10. EPO Palačínky Jakub Janečko Aleš Trýzna

MIX

Název týmuJméno a příjmení #1Jméno a příjmení #2
1. 4FUN Leo Sedlák Klára Blažková
2. Kubík zlobí - chudák Myšák Jakub Frinta Martina Frintová
3. EPO BRATR A SESTRA V BIKU Zdeněk Sedláček Zuzana Sedláčková

VOZÍČKÁŘ

Název týmuJméno a příjmení #1Jméno a příjmení #2
1. Los Soñadores Jakub Molin Veronika Horáková
2. Mistři Šifry Luděk Benada Ondřej Marvánek
3. Prajzáci Ondřej Malohlava Marek Harasim
4. Vichr z hor Jitka Burianová Jan Samec
5. Pučmeloudi Miroslava Sotáková Josef Hladký