Výsledky

- Detailní výsledky 2015
- starší ročníky

ŽENY

poř. start.č. název týmu závodník 1 závodník 2 čas v cíli penalizace
(hodiny)
výsledný čas
(v hodinách)
1. 17 Modrobílá síla Kamila Foglarová Martina Bochenková 19:36 1 22:36
2. 21 KláDa Klára Gricová Dagmar Tučková 21:39 12 35:39
3. 16 Pechi a Šári Jana Lenková Šárka Kysilková 20:40 13 35:40
4. 18 ZUPE Zuzana Vagnerová Petra Hladíková 20:10 62:20 84:30

MUŽI

poř. start.č. název týmu závodník 1 závodník 2 čas v cíli penalizace
(hodiny)
výsledný čas
(v hodinách)
1. 1 BlackHILL/Salomon/EPO Jaroslav Krajník Pavel Kurz 14:09 1 17:09
2. 22 EPO veteráni Tomáš Vaněk Jan Obuškevič 15:00 1 18:00
3. 2 EPO/Čelovky Lucifer Petr Pruner Petr Dvořák 16:13 0 18:13
4. 20 SCAR - adventurerace.cz Jiří Lorenz Petr Bloudek 17:54 0 19:54
5. 8 Doktor s bakalářem Tomáš Odvárko Michal Uhlík 20:01 5 27:01
6. 7 DoDo Tomáš Douběta Luboš Doleček 20:12 6 28:12
7. 6 SILVINI MADSHUS team Jan Kotyk Jiří Rubick 19:31 8 29:31
8. 19 Sica píchnem Zdeněk Kubín Jiří Tuma 19:53 25 46:53
9. 9 TýmLouže Martin Týml Daniel Stehlík 19:54 30 51:54
10. 25 Adadas team Robert Martínek Libor Švehla 20:25 44 66:25
11. 5 EPO Palačínky Jakub Janečko Aleš Trýzna 20:36 49 71:36

MIX

poř. start.č. název týmu závodník 1 závodník 2 čas v cíli penalizace
(hodiny)
výsledný čas
(v hodinách)
1. 10 EPO NHCar Simona Karochová Oldřich Novák 16:54 0 18:54
2. 29 EPO Mlž a Plž Tomáš Tesař Veronika Vejrychová 20:41 4 26:41
3. 3 Kubík zlobí - chudák Myšák Jakub Frinta Martina Frintová 19:43 8 29:43
4. 26 EPO BRATR A SESTRA V BIKU Zdeněk Sedláček Zuzana Sedláčková 20:51 9:30 32:21
5. 27 EPO BeTo-N Betka Boruvkova Tomas Pop 20:50 12 34:50
6. 28 EPO No Konečně Michaela Kovářová Tomáš Svoboda 20:33 19 41:33
7. 24 Pot, slzy a Rohozec Luboš Král Věra Benešová 21:03 25 48:03
8. 23 Hippo team Tomáš Pňovský Eva Vejnarová 21:37 31:50 55:27
9. 4 4FUN Leo Sedlák Klára Blažková 21:00 44 67:00

VOZÍČKÁŘ

poř. start.č. název týmu závodník 1 závodník 2 čas v cíli penalizace
(hodiny)
výsledný čas
(v hodinách)
1. 11 Za 5 minut dvanáct Luděk Benada Tomáš Hlavsa 18:19 5 25:19
2. 13 Double-Trouble Jan Herman Marek Herman 19:57 4 25:57
3. 12 Prajzáci Ondřej Malohlava Marek Harasim 17:53 12 31:53
4. 15 SKVéčka Rudolf Brojír Tomáš Miko 21:11 13 35:11
5. 14 Pučmeloudi Josef Hladký Miroslava Sotáková 20:43 54:50 77:33